Disainiajakiri
Disainiajakiri
Luksusmööbel

Pet Home Collection

Luksusmööbel Pet Home Collection on lemmikloomamööbel, mis on välja töötatud pärast neljajalgsete sõprade käitumise tähelepanelikku jälgimist koduses keskkonnas. Disaini kontseptsiooniks on ergonoomika ja ilu, kus heaolu tähendab tasakaalu, mille loom leiab oma ruumis kodukeskkonna sees ning disain on mõeldud lemmikloomade seltsis elamise kultuurina. Hoolikas materjalide valik rõhutab iga mööblieseme kuju ja omadusi. Need ilu ja funktsiooni autonoomiat omavad esemed rahuldavad lemmikloomade instinkte ja kodukeskkonna esteetilisi vajadusi.

Projekti nimi : Pet Home Collection, Disainerite nimi : Pierangelo Brandolisio, Kliendi nimi : BRANDO.

Pet Home Collection Luksusmööbel

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.