Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

Xin Ming Yuen

Restoran Sissepääs on kontrastsete materjalide, struktuuride ja värvide paraad. Vastuvõtuala on rahuliku mugavuse ruum. Soodsates mustrites kohtab mängulisi kaunistusi. Selle taga on dünaamiline baaride ala puhkeolukorras. Hiina traditsioonilised Hui mustriga led-tuled lisavad futurismi tunnet. Läbi õrnalt kaunistatud katusega kloostri on söögituba. Lilleliste, süsihappega kalade piltide, reljeefsete vitraažiekraanide ja iidsete ravimtaimede Bai Zi kappidega kaunistatud kujud on visuaalne teekond läbi aja ja moes kultuurilised säilmed.

Jaepind

Portugal Vineyards

Jaepind Portugali Vineyards kontseptsioon on veebipõhiste veinispetsialistide ettevõtte esimene füüsiline pood. Kauplus, mis asub ettevõtte peakorteri kõrval, tänava poole ja võtab enda alla 90 m2, koosneb avatud planeeringuga, ilma vaheseinteta. Interjöör on pimestavalt valge ja minimaalse ringikujulise ruumiga - valge lõuend Portugali veini säramiseks ja eksponeerimiseks. Riiulid on seintest välja nikerdatud veiniterrassidele viidates, 360-kraadises ümbritsevas müügielamuses ilma letita.

Sotsiaalne Ja Vaba Aeg

Baoan - Guancheng Family Fit Bar

Sotsiaalne Ja Vaba Aeg Horisontaalsed ja vertikaalsed jooned ristuvad üksteisega, moodustades võre. Iga ruudustik on kommunikatsiooniplatvorm, mis on ka viskibaari kujunduskontseptsiooni allikas. Energiasäästu ja keskkonnakaitse osas kasutas disainer LED-energiasäästlikke lampe kogu baaris. Baari õhukvaliteedi säilitamiseks võtab disain vastu aknad põhjast lõunasse, mis tagab loomuliku õhu läbimise.

Näitusesaal

City Heart

Näitusesaal Alates linna arhitektuurist kuni kujunduse tasakaalustatuse mõistmiseni ja kaalumiseni on linna väljendus tihenenud kolme nurga all asuvasse ruumi, linnaehituse ja -ehituse kaudu, et edendada ettevõtteid, linna ja inimeste vaatenurka linna muutumisele ning linnaomaduste ja linnaomaduste muutumisele kliimavoldid vastutasuks, et väljendada kujundaja arusaama linnast, näha linna minevikku rohkem, et näha tema tulevikku.

Ratsakompleks

Emerald

Ratsakompleks Tervikliku arhitektuuri- ja ruumiprojektide pilt ühendab kõiki kuut hoonet, paljastades igaühe funktsionaalse identiteedi. Areenide ja tallide laiendatud fassaadid, mis on suunatud administratiivsele komposiitsüdamikule. Kuuepoolne ehitis kristallvõrguna toetub puitraamile nagu kaelakee. Smaragddetailidena klaasikihtidega kaunistatud seinakolmnurgad. Kumer valge konstruktsioon tõstab esile peasissekäigu. Fassaadivõrk on samuti osa siseruumist, kus keskkonda tajutakse läbipaistva võrgu kaudu. Interjöörid jätkavad puitkonstruktsioonide teemat, kasutades elementide skaalat inimese proportsioonide proportsionaalsemaks muutmiseks.

Kohvik

Perception

Kohvik See väike soe puidust kohvik asub ristmiku nurgal vaikses piirkonnas. Tsentraliseeritud avatud ettevalmistustsoon pakub külastajatele barista esinemisest puhta ja ulatusliku kogemuse kõikjal, kus baarist või kohvikus istutakse. Laeobjekt nimega "Varjutav puu" algab ettevalmistustsooni tagaküljelt ja see katab klienditsooni, et muuta kogu selle kohviku atmosfäär. See annab külastajatele ebatavalise ruumilise efekti ja muutub ka meediumiks inimestele, kes soovivad maitsekohviga mõttesse jääda.