Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kassi Voodi

Catzz

Kassi Voodi Catzzi kassivoodi kujundamisel ammutati inspiratsiooni nii kasside kui ka omanike vajadustest ning vajadusest ühendada funktsioon, lihtsus ja ilu. Kasside vaatlemisel inspireerisid nende unikaalsed geomeetrilised tunnused puhast ja äratuntavat vormi. Mõned iseloomulikud käitumismustrid (nt kõrva liikumine) lisati kassi kasutajakogemusse. Omanikke silmas pidades oli ka eesmärk luua mööblitükk, mida nad saaksid kohandada ja uhkelt kuvada. Pealegi oli oluline tagada lihtne hooldus. Seda kõike võimaldab klanitud geomeetriline disain ja modulaarne struktuur.

Vabaajaklubi

Central Yosemite

Vabaajaklubi Naaske elu lihtsuse juurde, päike läbi akna valguse ja varjude ristide. Loomuliku maitse paremaks kajastamiseks üldises ruumis kasutage palgikujundust, lihtsat ja stiilset, humanistlikku mugavust, rõhutades kunstilist ruumi. Idamaise võlu toon, ainulaadse ruumilise meeleoluga. See on veel üks interjööri väljend, see on loomulik, puhas, muutlik.

Kuiv Tee Pakend

SARISTI

Kuiv Tee Pakend Kujundus on erksate värvidega silindriline mahuti. Värvide ja kujundite uudne ja valgustav kasutamine loob harmoonilise kujunduse, mis kajastab SARISTI taimseid infusioone. Mis eristab meie disaini, on meie võime anda kuiva tee pakendile kaasaegne viimistlus. Pakendis kasutatud loomad esindavad emotsioone ja tingimusi, mida inimesed sageli kogevad. Näiteks esindavad Flamingo linnud armastust, Panda karu aga lõõgastust.

Oliiviõli Pakend

Ionia

Oliiviõli Pakend Kuna vanad kreeklased kasutasid iga oliiviõli amfora (anuma) eraldi värvimist ja kujundamist, otsustasid nad seda teha juba täna! Nad taaselustasid ja rakendasid seda iidset kunsti ja traditsiooni kaasaegses kaasaegses lavastuses, kus igal 2000 toodetud pudelil on erinevad mustrid. Iga pudel on kujundatud individuaalselt. See on ainulaadne lineaarne disain, mis on inspireeritud Vana-Kreeka mustritest ja kaasaegsest küljest ning tähistab vintage oliiviõli pärandit. See pole nõiaring; see on sirge arenev loominguline joon. Iga tootmisliin loob 2000 erinevat kujundust.

Bränding

1869 Principe Real

Bränding 1869 Principe Real on kodumajutus, mis asub Lissaboni kõige trendikamas paigas - Principe Real. Madonna ostis just selles piirkonnas maja. See B&B asub 1869. aasta vanas palees, hoides vana võlu segamini kaasaegse interjööriga, andes sellele luksusliku ilme ja tunde. Sellel kaubamärgil oli vaja lisada need väärtused oma logosse ja brändirakendustesse, et kajastada selle ainulaadse majutuse filosoofiat. Selle tulemuseks on logo, mis ühendab klassikalise fondi, meenutades vanu ukse numbreid, kaasaegse tüpograafia ja detailiga L Reali stiliseeritud voodiikoonist.

Elukoht

Panorama Villa

Elukoht Välja arvatud tüüpilise Mani küla struktuur, mõeldakse seda kui aatriumi, sissepääsu ja eluruumide ümber pöörlevaid üksikuid kivikilde. Elukoha ligikaudsed kogused avavad dialoogi nende loodusliku ümbrusega, samas kui nende avanemise rütm kas tagab privaatsuse või kutsub panoraamvaadetesse silmapiirile, konstrueerides järjestikuste ja mitmekesiste narratiivide otsese kogemuse. Villa asub Navarino Residences, luksuslike villade eravalduses, Navarino Dunes kuurordi südames.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.