Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kirik

Mary Help of Christian Church

Kirik Arvestades katoliku kogukonna laienemist ja turistide suurenemist Samui saarel Suratthanis. Kristliku kiriku välisabi Maarja abi oli mõeldud palvetavate käte, nurgatiibade ja Püha Vaimu kiirte kombineeritud kujul. Siseruum, turvalisus nagu emaüsas. Pika ja kitsa kerge tühimiku ja suure tühja soojustusega betoontiiva abil ehitati läbi valguse tühimiku kulgev vari, mis aja jooksul muutub, kuid säilitab sisemuse mugavuse. Minimeerige loodusliku materjali sümboolne kaunistamine ja kasutamine palvetades alandlikult meelerahu.

Elumaja

Abstract House

Elumaja Elukohas on kasutatud tänapäevast esteetikat, säilitades samal ajal keskse sisehoovi, mis kutsub esile traditsioonilise Kuveidi tava majade ehitamisel. Siin lubatakse elukohal tunnistada nii minevikku kui ka olevikku ilma kokkupõrgeteta. Veefunktsioon peaukse astmetel pühib väljapoole, maast laeni klaas aitab ruumid avatumana hoida, võimaldades kasutajatel vaevata liikuda väljast ja seest, minevikust ja olevikust.

Diivan

Shell

Diivan Shelli diivan ilmus merekarpide kontuuride ja moesuundade kombinatsioonina eksoskeleti tehnoloogia ja 3D-printimise jäljendamisel. Eesmärk oli luua optilise illusiooni efektiga diivan. See peaks olema kerge ja õhuline mööbel, mida saaks kasutada nii kodus kui ka õues. Kerguse efekti saavutamiseks kasutati nailontrosside võrku. Nii tasakaalustab rümba kõvadus siluettjoonte kudumise ja pehmuse. Istme nurgaosade all olevat jäika alust saab kasutada külglaudadena ning pehmed ülaistmed ja istmepadjad viimistlevad kompositsiooni.

Restoran

Chuans Kitchen II

Restoran Chuani Köök II, mille söötmeks on võetud nii Sichuan Yingjingi mustad savinõud kui ka metroo ehituses kaevandatud pinnasematerjalid, on traditsioonilise rahvakunsti tänapäevasele eksperimendile rajatud eksperimentaalne restoran. Materjalide piirist läbi murdes ja uurides traditsioonilise rahvakunsti tänapäevaseid vorme, ekstraheeris Infinity Mind Yingjingi musta savinõu põletamise järel kasutuselt kõrvaldatud tihendid ja kasutas neid Chuani Köögi II peamiseks dekoratsioonielemendiks.

Tugitool

Infinity

Tugitool Infinity tugitooli disaini põhirõhk on tehtud just seljatoel. See on lõpmatuse sümboli viide - kaheksa ümberpööratud arv. See justkui muudab pöörde ajal oma kuju, sirgete dünaamika seadmist ja lõpmatusmärgi taasloomist mitmetasapinnaliselt. Seljatuge tõmmatakse kokku mitme elastse riba abil, mis moodustavad välise silmuse, mis naaseb ka elu ja tasakaalu lõpmatu tsüklilisuse sümboolika juurde. Täiendav rõhk pannakse ainulaadsetele jalgadele, mis fikseerivad ja toetavad tugitooli külgmisi osi täpselt nagu klambrid.

Kohvik

Hunters Roots

Kohvik Vastusena kaasaegse ja puhta esteetilisuse huvides loodi abstraktsel kujul kasutatud puidust puuviljakastidest inspireeritud interjöör. Korvid täidavad ruumid, luues ümbritseva, peaaegu koopataolise skulpturaalse vormi, kuid sellise, mis on toodetud lihtsatest ja sirgetest geomeetrilistest kujunditest. Tulemuseks on puhas ja kontrollitud ruumiline kogemus. Nutikas disain maksimeerib ka piiratud ruumi, muutes praktilise sisustuse dekoratiivseks. Tuled, kapid ja riiulid annavad oma panuse kujunduskontseptsiooni ja skulpturaalse visuaali juurde.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.