Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pross

The Sunshine

Pross Selle ehte tunnusjoon on see, et siin kasutati suurt kivikompleksi kuju, mis on seatud nähtamatu (õhu) raami külge. Ehtedisaini vaade avab ainult monteerimistehnoloogia peidus olevad kivid. Kivi ise hoiab kinni kaks silmapaistmatut kinnitusdetaili ja teemantidega vooderdatud õhuke plaat. See plaat on kõigi tugikonstruktsioonide prosside alus. See hoiab ja teine kivi. Kogu kompositsioon sai võimalikuks pärast keerukat peamist lihvimiskivi.

Kahekohaline

Mowraj

Kahekohaline Mowraj on kahekohaline Egiptuse ja gooti stiili vaimu kehastamiseks mõeldud kahekohaline. Selle vorm tuletati Nowragist, rehepeksmise egiptuse versioonist, mida muudeti nii, et see kehastaks gooti stiili, kahjustamata selle etnilist antediluvistlikku olemust. Kujundus on musta lakiga, millel on kujutatud Egiptuse käsitööna valmistatud gravüürid nii kätel kui ka jalgadel, samuti rikkaliku sametpolsteriga, millele on lisatud poldid ja tõmmarõngad, andes sellele keskaegse gooti välimuse.

Elumaja

Tempo House

Elumaja See projekt on Rio de Janeiro ühes võluvaimas linnaosas asuva koloonia stiilis maja täielik renoveerimine. Erakorralisele alale, mis on täis eksootilisi puid ja taimi (kuulsa maastikuarhitekti Burle Marxi algupärane maastikukava), oli peamine eesmärk integreerida väliaed siseruumidega, avades suured aknad ja uksed. Teenetemärgil on olulised Itaalia ja Brasiilia kaubamärgid ning idee on see lõuendina, et klient (kunstikoguja) saaks oma lemmikteoseid eksponeerida.

Multifunktsionaalne Ehituskomplekt

JIX

Multifunktsionaalne Ehituskomplekt JIX on New Yorgis asuva visuaalkunstniku ja tootedisainer Patrick Martinezi loodud ehituskomplekt. See koosneb väikestest modulaarsetest elementidest, mis on spetsiaalselt konstrueeritud selleks, et võimaldada tavalisi joogikõred omavahel ühendada, et luua väga erinevaid konstruktsioone. JIX-pistikud on tasapinnaliste võredega, mis klõpsavad kergesti laiali, ristuvad ja lukustuvad oma kohale. JIX-i abil saate ehitada kõike, alates ambitsioonikatest toa suurustest struktuuridest kuni keerukate lauaskulptuurideni, kõik JIX-pistikute ja joogikõrtega.

Vannitoakollektsioon

CATINO

Vannitoakollektsioon CATINO sünnib soovist kujundada mõte. See kogumik kutsub esile argielu luule lihtsate elementide kaudu, mis tõlgendavad tänapäeval meie kujutlusvõime olemasolevaid arhetüüpe. See soovitab naasta soojuse ja tahkuse keskkonda looduslike metsade abil, mis on töötletud tahkest materjalist ja kokku pandud igaveseks.

Ettevõtte Identiteet

Predictive Solutions

Ettevõtte Identiteet Predictive Solutions on prognostilise analüütika tarkvaratoodete pakkuja. Ettevõtte tooteid kasutatakse ennustuste tegemiseks olemasolevate andmete analüüsimisel. Ettevõtte märk - ringi sektorid - sarnaneb tabelitega graafikutele ning ka väga stiliseeritud ja lihtsustatud silma kujutisele profiilis. Brändiplatvorm "heidab valgust" on draiver kogu brändi graafika jaoks. Nii muutuvaid, abstraktseid vorme kui ka temaatiliselt lihtsustatud illustratsioone kasutatakse erinevates rakendustes täiendava graafikana.