Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jaapani Restoran

Moritomi

Jaapani Restoran Jaapani kööki pakkuva restorani Moritomi kolimine maailmapärandi kõrval asuvasse Himeji lossi uurib olulisuse, kuju ja traditsioonilise arhitektuuritõlgenduse seoseid. Uues ruumis üritatakse reprodutseerida lossikivide kindlusmustrit erinevatest materjalidest, sealhulgas töötlemata ja poleeritud kivid, musta oksiidiga kaetud teras ja tatamivaibad. Väikestest vaiguga kaetud kruusadest valmistatud põrand kujutab lossi vallikraavi. Kaks värvi, valge ja must, voolab väljast nagu vesi ja ületades puidust võrega kaunistatud sissepääsuukse, saali.

Avalik Skulptuur

Bubble Forest

Avalik Skulptuur Bubble Forest on happekindlast roostevabast terasest valmistatud avalik skulptuur. See on valgustatud programmeeritavate RGB LED-lampidega, mis võimaldab skulptuuril päikeseloojangul läbi viia suurejoonelise metamorfoosi. See loodi taimede hapniku tootmise võime peegeldusena. Nimimets koosneb 18 terasvarrest / -süvendist, mis lõpevad kroonidega sfääriliste konstruktsioonide kujul, mis tähistavad ühte õhumulli. Bubble Forest viitab nii maapealsele taimestikule kui ka järvede, merede ja ookeanide põhjast tuntud taimedele

Perekonna Elukoht

Sleeve House

Perekonna Elukoht Selle tõeliselt ainulaadse kodu kujundas silmapaistev arhitekt ja teadlane Adam Dayem ning see võitis hiljuti Ameerika arhitektide USA aasta hoone konkursil teise koha. 3-BR / 2,5-vannine kodu asub avatud, veerevatel niitudel sellises keskkonnas, mis pakub privaatsust, aga ka dramaatilist vaadet orgu ja mägedele. Nii mõistatuslik kui see on praktiline, on struktuur kujutatud skemaatiliselt kahe ristuva varrukakujulise mahuna. Säästvalt hangitud söestunud puitfassaad annab majale kareda, ilmastiku tekstuuri, Hudsoni oru vanade küünide tänapäevase tõlgendamise.

Jätkusuutlikkuse Kohver

Rhita

Jätkusuutlikkuse Kohver Kokkupanek ja demonteerimine on loodud säästlikkuse tagamiseks. Projekteeritud uuendusliku liigendkonstruktsioonisüsteemiga vähendati 70 protsenti osadest, ei olnud vaja kinnitamiseks vajalikku liimi ega neeti, parandamist hõlbustavat sisevoodrit ei õmmeldud ja 33 protsenti kaubamahust vähendati ning lõpuks laiendati kohvrit eluring. Kõiki osi saab osta eraldi, omaenda kohvri kohandamiseks või varuosade väljavahetamiseks, ilma et kohvrit remondikeskusesse tagastaks, see säästab aega ja vähendab saatmise süsinikujalajälge.

Välistingimustes Kasutatav Metallist Tool

Tomeo

Välistingimustes Kasutatav Metallist Tool 60-ndatel aastatel töötasid visionaarsed disainerid välja esimese plastmööbli. Kujundajate anne koos aine mitmekülgsusega viis selle asendamatuseni. Nii disainerid kui ka tarbijad said sellest sõltuvusse. Täna teame selle keskkonnaohtusid. Sellegipoolest jäävad restoranide terrassid endiselt plasttoole täis. Seda seetõttu, et turg pakub vähe alternatiivi. Kujundusmaailm on hõredalt asustatud terasmööbli tootjate vahel, avaldades mõnikord isegi 19. sajandi lõpust pärit disainilahendusi ... Siit saab alguse Tomeo sünd: moodne, kerge ja virnastatav terasest tool.

Kunstiruum

Surely

Kunstiruum See on kunsti-, vabaaja- ja jaekaubandus - kõik ühes ruumis. Alates arhitektuurist, mis on riigiga töötav rõivaste konksu kõrvaltehas. Kogu hoone säilitab seina laigulise tekstuuri, kuna ruumi kihiline tekstuur loob välisest erineva kontrasti, loob ka ruumielamuse. Loobuge kõvast kaunistustest liiga palju, näitamiseks kasutati mõnda pehmet kaunistust, mis tekitas lõõgastava tunde. Kontrastsus loomise ja varajases staadiumis on paindlikum kosmose jätkusuutlikuks arenguks tulevikus.