Disainiajakiri
Disainiajakiri
Animeeritud Gifiga Infograafik

All In One Experience Consumption

Animeeritud Gifiga Infograafik Projekt „Kõik ühes kogemused” on Big Data Infographic, mis näitab teavet keerukate kaubanduskeskuste külastajate eesmärgi, tüübi ja tarbimise kohta. Põhisisu koosneb kolmest suurandmete analüüsist saadud tüüpilisest arusaamast ja need on tähtsuse järjekorra järgi ülevalt alla paigutatud. Graafika on tehtud isomeetriliste tehnikate abil ja on rühmitatud iga objekti representatiivse värvi kasutamiseks.

Projekti nimi : All In One Experience Consumption, Disainerite nimi : YuJin Jung, Kliendi nimi : BC Card.

All In One Experience Consumption Animeeritud Gifiga Infograafik

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.