Disainiajakiri
Disainiajakiri
Siseruumide Maja

Spirit concentration

Siseruumide Maja Milline on maja ruum? Kujundaja usub, et disain tuleneb omaniku nõudmistest, saavutades hinge kosmosesse. Seetõttu navigeeris disainer armas paari järgi nende ruumi otstarvet. Mõlemad omanikud armastavad materjale ja disainilahendust Jaapani kultuuriga võrreldes. Meelde jäävate mälestuste esindamiseks otsustasid nad hingemaja loomiseks kasutada mitmesugust puidutekstuuri. Järelikult lõid nad selle ideaalmaja 3 üksmeele eesmärki, mis olid (1) vaikne õhkkond, (2) paindlikud ja võluvad avalikud ruumid ning (3) mugavad ja nähtamatud privaatsed ruumid.

Mälestuste Maja

Memory Transmitting

Mälestuste Maja See maja edastab kodupilte puittalade ja valgete telliste järkjärgulise virna abil. Valgus läheb maja ümber asuvate valgete telliste ruumidest, luues kliendi jaoks erilise atmosfääri. Projekteerija kasutab selle hoone kliimaseadmete ja laoruumide piirangute lahendamiseks mitmeid meetodeid. Segage materjalid ka kliendi mäluga ja esitage läbi konstruktsiooni soe ja elegantne esteetika, ühendades selle maja ainulaadse stiili.

Siseruumide Maja

Seamless Blank

Siseruumide Maja See on maja, mis tutvustab perenaise unikaalset elustiili, mis on graafilise disaini ja ettevõtja kodu. Disainer esitleb perenaise eelistuste illustreerimiseks ja pereliikme kraami täitmiseks tühje kohti säilitavaid looduslikke materjale. Köök on maja kese, spetsiaalselt kujundatud ruumiline vaade perenaisele ja veenduge, et vanemad näevad seda igal pool. Maja on varustatud valge graniidist õmblusteta põrandakatete, itaalia mineraalvärvi, läbipaistva klaasi ja valge pulbervärviga, et paljastada materjalide elegantsed detailid.

Siseruumide Maja

Warm loft

Siseruumide Maja Soojade materjalidega tööstusstiilis maja. See maja valmistab klientidele ette mitmeid funktsioone elukvaliteedi edendamiseks. Projekteerija püüdis ühendada torud iga ruumi külge ning kombineerida puit-, teras- ja ENT-torusid, et illustreerida klientide elulugu. See pole tavalise tööstusstiili jaoks sama, see maja sisestab vaid vähe värve ja valmistab ette palju laoruume.

Järi

Ydin

Järi Ydini tabureti saab tänu lihtsale blokeerimissüsteemile ise paigaldada ilma spetsiaalseid tööriistu kasutamata. 4 identset jalga ei asetata mingis kindlas järjekorras ja nurgakivina toimiv betoonistmik hoiab kõik paigas. Jalad on valmistatud treppide tootjalt pärit vanarauaga, traditsiooniliste puidutöötlemismeetodite abil hõlpsasti töödeldavad ja lõpuks õlitatud. Iste on lihtsalt valatud vastupidavast kiududega armeeritud UHP betoonist. Ainult 5 lahtivõetavat osa, mis tuleb lahtiselt pakkida ja valmis lõpptarbijale saata, on veel üks jätkusuutlikkuse argument.

Jahutatud Juustukäru

Coq

Jahutatud Juustukäru Patrick Sarran lõi Coqi juustukäru 2012. aastal. Selle veeretava eseme veidrus erutab söögikohtade uudishimu, kuid ärge eksige, see on eeskätt töövahend. See saavutatakse stiliseeritud lakitud pöögistruktuuri abil, mille ülaosas on silindriline punane lakitud laik, mille saab küljele riputada, et paljastada laagerdunud juustude valik. Kasutades käepidet vankri liigutamiseks, kasti avamiseks, tahvli välja libistamiseks, et tekiks plaadile ruumi, selle plaadi pööramisel juustuosade lõikamiseks võib kelner muuta protsessi väikeseks etenduskunsti tükiks.