Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohvitass Ja Alustass

WithDelight

Kohvitass Ja Alustass Hammustatud suurusega magusate maiuspalade serveerimine kohvi küljel on osa paljudest erinevatest kultuuridest, kuna on tavaks serveerida tassi kohvi Türgi maitsega Türgis, biscotti Itaalias, churros Hispaanias ja kuupäevi Araabias. Tavalistel alustassidel libisevad need toidukorrad siiski kuuma kohvitassi poole ja kleepuvad või muutuvad kohvireostusest märjaks. Selle vältimiseks on sellel kohvitopil spetsiaalsete pesadega alustass, mis hoiab kohvi kohtlemisel. Kuna kohv on üks olulisemaid kuumaid jooke, on kohvi joomise kogemuse kvaliteedi parandamine igapäevaelus oluline.

Laud

Codependent

Laud Kaudselt ühendab psühholoogia ja kujundamine, keskendudes konkreetselt psühholoogilise seisundi füüsilisele ilmingule, kaassõltuvusele. Need kaks omavahel põimunud tabelit peavad funktsioneerimiseks üksteisele tuginema. Need kaks vormi ei suuda iseseisvalt seista, vaid loovad koos ühe funktsionaalse vormi. Finaallaud on võimas näide sellest, et tervik on suurem kui selle osade summa.

Söögiriistad

Ingrede Set

Söögiriistad Ingrede söögiriistade komplekt on loodud igapäevaelus täiuslikkuse vajaduse väljendamiseks. Kahvli, lusika ja noa komplekt koos magnetitega. Söögiriistad seisavad vertikaalselt ja loovad lauale harmoonia. Matemaatilised kujundid võimaldasid konstrueerida ühe vedelikvormi, mis koosneb kolmest erinevast tükist. See lähenemisviis loob uusi võimalusi, mida saab kasutada paljude erinevate toodete, näiteks lauanõude ja muude riistakujunduste jaoks.

Kirjade Avaja

Memento

Kirjade Avaja Kõik algab tänuga. Kirjade avajate seeria, mis kajastab ameteid: Memento ei ole ainult tööriistakomplekt, vaid ka objektide sari, mis väljendab kasutaja tänu ja tundeid. Toote semantika ja erinevate elukutsete lihtsate piltide kaudu annavad kujundused ja unikaalsed viisid, kuidas iga Memento tükki kasutada, kasutajale mitmesuguseid südamlikke kogemusi.

Tugitool

Osker

Tugitool Osker kutsub teid kohe tagasi istuma ja lõõgastuma. Sellel tugitoolil on väga väljendunud ja kõverjooneline disain, millel on iseloomulikud omadused, näiteks suurepäraselt valmistatud puidust tisleritooted, nahast käetoed ja polsterdus. Paljud detailid ja kvaliteetsete materjalide kasutamine: nahk ja täispuit tagavad tänapäevase ja ajatu disaini.

Kraanikausi Mööbel

Eva

Kraanikausi Mööbel Kujundaja inspiratsioon tuli minimaalsest disainist ja selle kasutamisest vannitoa vaikse, kuid värskendava funktsioonina. See selgus arhitektuurivormide ja lihtsa geomeetrilise mahu uurimisel. Valamu võib olla potentsiaalselt element, mis määratleb erinevad ruumid ümber ja samal ajal keskpunkti ruumis. Seda on väga lihtne kasutada, see on puhas ja vastupidav. Variante on mitmeid, sealhulgas eraldiseisev, istepink ja seinale kinnitatav, samuti ühe- või kahekordne kraanikauss. Värvivariatsioonid (RAL-värvid) aitavad disaini ruumi integreerida.