Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laevajuhtimissüsteem

GE’s New Bridge Suite

Laevajuhtimissüsteem GE modulaarne laevajuhtimissüsteem on konstrueeritud nii suurte kui ka kergete laevade jaoks, pakkudes intuitiivset juhtimist ja selget visuaalset tagasisidet. Uus positsioneerimistehnoloogia, mootori juhtimissüsteemid ja seireseadmed võimaldavad laevadel suletud ruumides täpselt manööverdada, vähendades samal ajal operaatorile tekitatavat stressi, kuna keerukad käsitsijuhtimisfunktsioonid asendatakse uue puutetundliku ekraaniga tehnoloogiaga. Reguleeritav ekraan vähendab peegeldusi ja optimeerib ergonoomikat. Kõigil konsoolidel on integreeritud haarats käepidemed kasutamiseks karedatel meredel.

Veinimaja

Crombe 3.0

Veinimaja Crombé veinimaja poodide kontseptsiooni eesmärk oli saada klientidele täiesti uus ostlemisviis. Põhiidee oli alustada lao ilmetest, millele hiljem lisasime valgust ja peenust. Isegi kui veinid pakutakse originaalpakendis, tagavad metallraamide puhtad jooned ikkagi tuttavuse ja perspektiivi. Iga pudel ripub raami sees samas kaldus, nagu sommeljee neid teeniks. 12-meetrises riiulis on šampanjad ja kapid. Kappi kohta saavad kliendid ohutult hoida kuni 30 pudelit.

Kalender

calendar 2013 “Safari”

Kalender Safari on paberloomade kalender. Vajutage detailid lihtsalt välja, voltige kokku ja kinnitage. Tehke 2011. aasta oma eluslooduse kohtumiste aastaks! Elu disainiga: kvaliteetsetel disainilahendustel on võim modifitseerida ruumi ja muuta selle kasutajate meelt. Need pakuvad mugavust nägemiseks, hoidmiseks ja kasutamiseks. Neid ümbritseb kergus ja üllatusmeel, mis rikastavad ruumi. Meie originaaltoodete väljatöötamisel on kasutatud kontseptsiooni “Elu disainiga”.

Kaubanduskeskus

Fluxion

Kaubanduskeskus Selle programmi inspiratsioon pärineb ainulaadse struktuuriga sipelgamägedest. Kuigi sipelgamägede sisemine struktuur on väga keeruline, võib see ehitada tohutu ja korrastatud kuningriigi. See näitab, et selle arhitektuuriline ülesehitus on äärmiselt ratsionaalne. Samal ajal ehitavad sipelgamägede graatsiliste kaarde sisemus imposantse palee, mis näib olevat eriti oivaline. Seetõttu kasutab disainer sipelga tarkust viidetena nii kunstilise kui ka hästi ehitatud ruumi kui ka sipelgamägede ehitamiseks.

Sissepääsulaud

organica

Sissepääsulaud ORGANICA on Fabrizio filosoofiline kujutis mis tahes orgaanilisest süsteemist, milles kõik osad on omavahel ühendatud olemasolu saamiseks. Kujundus põhines inimkeha keerukusel ja inimese eelsoodumusel. Vaataja viiakse ülevasse teekonda. Selle reisi ukseavaks on kaks massiivset puidust vormi, mida tajutakse kopsudena, seejärel alumiiniumvõll koos pistikutega, mis sarnaneb selgrooga. Vaataja võib leida väändunud vardad, mis näevad välja nagu arterid, kuju, mida saab tõlgendada elundina, ja finaaliks on ilus mallklaas, tugev, kuid habras, täpselt nagu inimese nahk.

Näituseboks

Onn Exhibition

Näituseboks Onn on esmaklassiline käsitööna valminud toode, mis segab traditsioone moodsa kujundusega läbi kultuuriväärtuste meistrite. Onni materjalid, värvid ja tooted on inspireeritud loodusest, mis valgustavad traditsioonilisi tegelasi säramaitsega. Näitusekabiin ehitati selleks, et paljundada looduse stseeni, kasutades materjale, mida täiendatakse koos toodetega, et saada ise harmoneeritud teos.