Disainiajakiri
Disainiajakiri
Veinisildi Kujundus

314 Pi

Veinisildi Kujundus Veini degusteerimise katsetamine on lõputu protsess, mis viib uute radade ja lahknevate aroomideni. Piiramatu pi jada, irratsionaalne number koos lõputute kümnendkohtadega, ilma et oleks teada viimast neist, oli inspiratsiooniks nende sulfitita veinide nimele. Kujunduse eesmärk on panna 3,14 veiniseeria omadused tähelepanu keskpunkti, selle asemel et neid piltide või graafika vahele peita. Järgides minimalistlikku ja lihtsat lähenemisviisi, näitab etikett ainult nende looduslike veinide tegelikke omadusi, nagu neid võib täheldada veinivalmistaja märkmikus.

Jalakäijate Energiline Aktiveerimine

Solar Skywalks

Jalakäijate Energiline Aktiveerimine Maailma metropolides - nagu Pekingis - on palju hõivatud liiklusartereid läbivaid jalgsi. Need on sageli ebaatraktiivsed, halvendades linna üldmuljet. Disainerite idee jalgteede esteetiliste, energiat genereerivate PV-moodulitega plakeerida ja muuta need atraktiivseteks linnakohtadeks pole mitte ainult jätkusuutlik, vaid loob ka skulpturaalse mitmekesisuse, millest saab pilkupüüdja linnapildis. E-auto või E-jalgratta laadimisjaamad jalgradade all kasutavad päikeseenergiat otse kohapeal.

Raamat

ZhuZi Art

Raamat Nanjingi Zhuzi kunstimuuseum annab välja raamatutrükiste sarja traditsioonilise hiina kalligraafia ja maalikunsti kogutud tööde jaoks. Pika ajaloo ja elegantse tehnikaga on Hiina traditsioonilised maalid ja kalligraafia väga kunstiliselt ja praktiliselt kasutatavad. Kollektsiooni kujundamisel kasutati abstraktseid kujundeid, värve ja jooni, et luua ühtlane sensuaalsus ja visandis tühi ruum esile tuua. Vaevata langeb traditsiooniliste maalimis- ja kalligraafia stiilide kunstnikega kokku.

Kokkupandav Väljaheide

Tatamu

Kokkupandav Väljaheide 2050. aastaks elab kaks kolmandikku maakera elanikkonnast linnades. Tatamu peamine eesmärk on pakkuda paindlikku mööblit inimestele, kelle ruum on piiratud, sealhulgas ka sageli liikuvatele inimestele. Eesmärk on luua intuitiivne mööbel, mis ühendaks robustsuse ja üliõhukese kujuga. Väljaheite kasutuselevõtuks kulub ainult üks keerlev liikumine. Ehkki kõik vastupidavast kangast valmistatud hinged hoiavad selle kergust, pakuvad puitküljed stabiilsust. Pärast sellele survet saab väljaheide ainult tänu oma ainulaadsele mehhanismile ja geomeetriale lukustudes ainult tugevamaks.

Fotograafia

The Japanese Forest

Fotograafia Jaapani metsa võetakse Jaapani religioossest vaatenurgast. Üks Jaapani iidsetest religioonidest on animism. Animism on veendumus, et ka inimesel olenditel, natüürmortidel (mineraalid, esemed jne) ja nähtamatutel asjadel on oma eesmärk. Fotograafia sarnaneb sellega. Masaru Eguchi pildistab midagi, mis tekitab objektis tunda. Puud, rohi ja mineraalid tunnevad elutahet. Ja isegi sellised esemed nagu tammid, mis on pikka aega loodusesse jäänud, tunnevad tahet. Nii nagu näete puutumatut loodust, näeb ka tulevik praegust maastikku.

Kosmeetikakollektsioon

Woman Flower

Kosmeetikakollektsioon See kollektsioon on inspireeritud Euroopa keskaegsete daamide liialdatud riietumisstiilidest ja linnu silmavaate kujunditest. Disainer ekstraheeris nende kahe vormi ja kasutas neid loominguliste prototüüpidena ning ühendas tootedisainiga ainulaadse kuju ja moetunnetuse, näidates rikkalikku ja dünaamilist vormi.