Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lamp

Little Kong

Lamp Little Kong on ümbritsevate lampide sari, mis sisaldab idamaist filosoofiat. Idamaade esteetika pöörab suurt tähelepanu virtuaalse ja tegeliku, täieliku ja tühja vahelisele seosele. Valgusdioodide peitmine metallist postile mitte ainult ei taga lambivarju tühjust ja puhtust, vaid eristab Kongit teistest lampidest. Disainerid leidsid teostatava käsitöö pärast enam kui 30-kordset katset, et valgus ja mitmesugused tekstuurid suurepäraselt esitada, mis võimaldab hämmastavaid valgustuskogemusi. Alus toetab traadita laadimist ja sellel on USB-port. Seda saab sisse või välja lülitada lihtsalt kätega vehkides.

Suupisted

Have Fun Duck Gift Box

Suupisted Kinkekast "Lõbutsege pardist" on spetsiaalne kinkekarbike noortele. Pikselstiilis mänguasjadest, mängudest ja filmidest inspireeritud kujundus kujutab noortele huvitava ja detailse illustratsiooniga "toidulinna". IP-pilt integreeritakse linna tänavatele ja noored armastavad sporti, muusikat, hip-hopi ja muid meelelahutustegevusi. Kogege toidu nautimise ajal lõbusaid spordimänge, väljendage noort, lõbusat ja õnnelikku eluviisi.

Toidupakend

Kuniichi

Toidupakend Jaapani traditsiooniline konserveeritud toit Tsukudani pole maailmas kuigi tuntud. Sojakastmel põhinev hautatud roog, mis ühendab endas mitmesuguseid mereande ja maa koostisosi. Uus pakend sisaldab üheksat etiketti, mis on mõeldud traditsiooniliste Jaapani mustrite moderniseerimiseks ja koostisosade omaduste väljendamiseks. Uus kaubamärgi logo on loodud ootusega seda traditsiooni järgmiseks 100 aastaks jätkata.

Mesi

Ecological Journey Gift Box

Mesi Mee kinkekarbi kujundus on inspireeritud Shennongjia "ökoloogilisest rännakust" koos rikkalike looduslike taimede ja hea loodusliku ökoloogilise keskkonnaga. Kohaliku ökoloogilise keskkonna kaitsmine on disaini loominguline teema. Kujundus võtab kasutusele Hiina traditsioonilise paberilõike- ja varikanukukunsti, et näidata kohalikku loodusökoloogiat ja viit haruldast ja ohustatud esimese klassi kaitstud looma. Pakkematerjalil kasutatakse töötlemata rohtu ja puitpaberit, mis esindab looduse ja keskkonnakaitse kontseptsiooni. Välist karpi saab kasutada oivalise säilituskarbina taaskasutamiseks.

Köögi Väljaheide

Coupe

Köögi Väljaheide See väljaheide on mõeldud neutraalse istuva ja seisva kehahoia säilitamiseks. Inimeste igapäevast käitumist jälgides leidis disainimeeskond vajaduse inimestel lühemaks ajaks istuda väljaheidetele, näiteks kiireks vaheajaks köögis istumiseks, mis innustas meeskonda looma selle väljaheite just sellise käitumise kohandamiseks. See väljaheide on konstrueeritud minimaalsete osade ja struktuuridega, muutes tooli taskukohaseks ja kulutõhusaks nii ostjatele kui ka müüjatele, võttes arvesse tootjate tootlikkust.

Animeeritud Gifiga Infograafik

All In One Experience Consumption

Animeeritud Gifiga Infograafik Projekt „Kõik ühes kogemused” on Big Data Infographic, mis näitab teavet keerukate kaubanduskeskuste külastajate eesmärgi, tüübi ja tarbimise kohta. Põhisisu koosneb kolmest suurandmete analüüsist saadud tüüpilisest arusaamast ja need on tähtsuse järjekorra järgi ülevalt alla paigutatud. Graafika on tehtud isomeetriliste tehnikate abil ja on rühmitatud iga objekti representatiivse värvi kasutamiseks.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.