Disainiajakiri
Disainiajakiri
Töölamp

Pluto

Töölamp Pluuto hoiab fookuses kindlalt stiili üle. Selle kompaktset aerodünaamilist silindrit tiirleb üle nurga all oleva statiivi aluse asuv elegantne käepide, mis muudab selle pehme, kuid fokuseeritud valguse abil täpsuse saavutamise lihtsamaks. Selle kuju oli inspireeritud teleskoopidest, kuid selle asemel püütakse tähtede asemel keskenduda maapinnale. Valmistatud 3D-printimisega, kasutades maisipõhist plastikut, see on ainulaadne mitte ainult 3D-printerite tööstuslikuks kasutamiseks, vaid ka keskkonnasõbralikuks kasutamiseks.

Pakend

Winetime Seafood

Pakend Winetime Seafood sarja pakendikujundus peaks näitama toote värskust ja usaldusväärsust, see peaks konkurentidest soodsalt erinema, olema harmooniline ja arusaadav. Kasutatavad värvid (sinine, valge ja oranž) loovad kontrasti, rõhutavad olulisi elemente ja kajastavad brändi positsioneerimist. Välja töötatud ainulaadne kontseptsioon eristab sarja teistest tootjatest. Visuaalse teabe strateegia võimaldas tuvastada sarja tootevaliku ning illustratsioonide kasutamine fotode asemel muutis pakendi huvitavamaks.

Lamp

Mobius

Lamp Mobiuse rõngas annab inspiratsiooni Mobiuse lampide kujundamiseks. Ühel laternaribal võib olla kaks varjukülge (st kahepoolne pind), esikülg ja tagakülg, mis rahuldavad üldvalgustuse nõudlust. Selle eriline ja lihtne kuju sisaldab salapärast matemaatilist ilu. Seetõttu tuuakse kodusesse ellu rütmilisem ilu.

Kaelakee Ja Kõrvarõngaste Komplekt

Ocean Waves

Kaelakee Ja Kõrvarõngaste Komplekt Ookeanilainete kaelakee on ilus kaasaegne ehe. Kujunduse peamine inspiratsioon on ookean. See on kaelakee projekteeritud võtmeelemendid selle avarus, elujõud ja puhtus. Kujundaja on ookeani pritsmete lainete visiooni esitamiseks kasutanud head sinise ja valge tasakaalu. See on käsitööna valmistatud 18K valgest kullast ning teemantide ja sinise safiiriga. Kaelakee on üsna suur, kuid õrn. See on konstrueeritud nii, et see sobib kõigi rõivaste vormidega, kuid sobib paremini kaelusega sidumiseks, nii et see ei kattuks.

Näitus

City Details

Näitus Linnadetailide kujunduslahenduste vitriin City Details toimus 3. oktoobrist 5. oktoobrini 2019 Moskvas. 15 000 ruutmeetri suurusel alal tutvustati keerukamaid kontseptsioone hardscape elementide, spordi- ja mänguväljakute, valgustuslahenduste ja funktsionaalsete linnakunsti objektide kohta. Näituseala korraldamiseks kasutati uuenduslikku lahendust, kus eksponendikabiinide ühtlaste ridade asemel ehitati linna töötav miniatuurne mudel koos kõigi spetsiifiliste komponentidega, näiteks: linnaväljak, tänavad, avalik aed.

Aatrium

Sberbank Headquarters

Aatrium Šveitsi arhitektuuribüroo Evolution Design on koostöös Venemaa arhitektuuristuudio T + T arhitektidega projekteerinud Moskvas Sberbanki uues ettevõtte peakorteris avara multifunktsionaalse aatriumi. Päevavalguses üleujutatud aatriumis on mitmekesised töötoad ja kohvik, siseruumides on keskpunktiks rippuv rombikujuline nõupidamisteruum. Peegeldused, klaasitud sisefassaad ja taimede kasutamine lisavad avaruse ja järjepidevuse tunnet.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.