Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Ümberbrändimine

Astra Make-up

Ettevõtte Ümberbrändimine Brändi jõud seisneb mitte ainult selle võimes ja visioonis, vaid ka kommunikatsioonis. Kergelt kasutatav kataloog, mis on täidetud tugeva tootefotograafiaga; tarbijatele orienteeritud ja atraktiivne veebisait, mis pakub sidusteenuseid ja ülevaadet bränditoodetest. Samuti arendasime brändi sensatsiooni kujutamisel visuaalset keelt koos fotograafia moestiili ja värske suhtlusliiniga sotsiaalmeedias, loome dialoogi ettevõtte ja tarbija vahel.

Kirjatüüpi Kujundus

Monk Font

Kirjatüüpi Kujundus Munk otsib tasakaalu humanistlike sans-serifide avatuse ja loetavuse ning ruudukujulise sans-serifi korrapärasema iseloomu vahel. Ehkki algselt kujundati ladina kirjatüübina, otsustati varakult, et see vajab araabiakeelse versiooni lisamiseks laiemat dialoogi. Nii ladina kui ka araabia keel kujundavad meile sama mõtte ja ühise geomeetria idee. Paralleelse disainiprotsessi tugevus võimaldab kahes keeles tasakaalustatud harmooniat ja armu. Nii araabia kui ka ladina keel töötavad sujuvalt koos, kuna neil on jagatud loendurid, varre paksus ja kumerad vormid.

Pakend

Winetime Seafood

Pakend Winetime Seafood sarja pakendikujundus peaks näitama toote värskust ja usaldusväärsust, see peaks konkurentidest soodsalt erinema, olema harmooniline ja arusaadav. Kasutatavad värvid (sinine, valge ja oranž) loovad kontrasti, rõhutavad olulisi elemente ja kajastavad brändi positsioneerimist. Välja töötatud ainulaadne kontseptsioon eristab sarja teistest tootjatest. Visuaalse teabe strateegia võimaldas tuvastada sarja tootevaliku ning illustratsioonide kasutamine fotode asemel muutis pakendi huvitavamaks.

Pakendikujundus

Milk Baobab Baby Skin Care

Pakendikujundus See on inspireeritud peamisest koostisosast piimast. Piimapakenditüübi ainulaadne pakendikujundus kajastab toote omadusi ja on mõeldud olema tuttav isegi esmakordsetele tarbijatele. Lisaks sellele kasutatakse polüetüleenist (PE) ja kummist (EVA) valmistatud materjali ning pastellvärvi pehmeid omadusi rõhutamaks, et see on õrn toode nõrga nahaga lastele. Ema ja beebi turvalisuse tagamiseks kantakse ümar kuju nurgale.

Reklaamikampaania

Feira do Alvarinho

Reklaamikampaania Feira do Alvarinho on iga-aastane veinipidu, mis toimub Portugalis Moncaos. Ürituse edastamiseks loodi iidne ja väljamõeldud kuningriik. Oma nime ja tsivilisatsiooniga Alvarinho Kuningriik, mis on nimetatud seetõttu, et Moncaot tuntakse Alvarinho veini hällina, sai inspiratsiooni Moncao tegelikust ajaloost, paikadest, ikoonidest ja legendidest. Selle projekti suurim väljakutse oli viia territooriumi tegelik lugu tegelaskuju sisse.

Visuaalse Identiteedi Kujundus

ODTU Sanat 20

Visuaalse Identiteedi Kujundus Lähis-Ida tehnikaülikooli igal aastal toimuva kunstifestivali ODTU Sanat 20. tegevusaastaks oli taotlus üles ehitada visuaalne keel, et tuua esile festivali järgnev 20 aastat. Nagu taotletud, rõhutati festivali 20. aastat, lähenedes sellele nagu paljastunud kaetud teosele. Sama värvi kihtide varjud, mis moodustavad numbrid 2 ja 0, lõid 3D-illusiooni. See illusioon annab kergendustunde ja numbrid näevad välja nagu sulanud taustaks. Erksad värvivalikud loovad peene kontrasti lainelise 20 vaikusega.