Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vee- Ja Piiritusklaasid

Primeval Expressions

Vee- Ja Piiritusklaasid Munakujulised kaldlõikega kristallklaasid. Lihtne tilk klaasjat vedelikku, looduslik lääts, mis on püütud erksatesse kristallklaasidesse, mis raputavad rõõmsalt nende ümarust, säilitades samas oma stabiilsuse materjalide läbimõeldud paigutuse kaudu. Nende rokkimine loob pingevaba ja lõbusa atmosfääri. Prillid sobivad hoidmisel diskreetselt peopesale. Sümbioosis pehmendatud, pähklist või ksülitist - iidsest saematerjalist käsitööna valmistatud rannasõidulaevadega. Seda täiendavad ellipsikujulised pähklialused kolme või kümne klaasi jaoks ja sõrmetoidu kandik. Kandikud on nende sujuva elliptilise kuju tõttu pööratavad.

Tool

Tulpi-seat

Tool Tulpi-disain on Madalmaade disainistuudio, mis pakub imelist, originaalset ja mängulist disaini sise- ja väliskeskkonnas, pöörates suurt tähelepanu avalikule kujundusele. Marco Manders saavutas oma Tulpi-istmega rahvusvahelise tunnustuse. Pilkupüüdev Tulpi-iste lisab värvi igasse keskkonda. See on ideaalne kombinatsioon disainist, ergonoomikast ja jätkusuutlikkusest koos tohutu lõbusate teguritega! Tulpi-iste voldib automaatselt, kui sõitja üles tõuseb, tagades järgmisele kasutajale puhta ja kuiva istme! Tulpi-iste võimaldab 360-kraadise pöörde abil ise oma vaadet valida!

Linnavalgustus

Herno

Linnavalgustus Selle projekti väljakutse on kujundada linnavalgustus vastavalt Teherani keskkonnale ja kodanikele atraktiivseks. Seda valgust inspireeris Azadi torn: Teherani peamine sümbol. See toode oli mõeldud ümbritseva piirkonna ja sooja valgusega inimeste valgustamiseks ning eri värvidega sõbraliku õhkkonna loomiseks.

Traadita Kõlarid

FiPo

Traadita Kõlarid FiPo (lühendatult „Fire Power“) oma pilkupüüdva kujundusega viitab disaini inspiratsiooniks heli sügavale tungimisele luurakkudesse. Eesmärk on toota keha luudesse ja selle rakkudesse suure võimsusega ja kvaliteetset heli. See võimaldab kasutajal ühendada kõlari mobiiltelefoni, sülearvuti, tahvelarvutite ja muude seadmetega Bluetoothi kaudu. Kõlari paigutusnurk on kujundatud vastavalt ergonoomilistele standarditele. Veelgi enam, kõlarit on võimalik klaasist alusest eraldada, mis võimaldab kasutajal seda laadida.

Jalgratta Valgustus

Safira Griplight

Jalgratta Valgustus SAFIRA on inspireeritud kavatsusest lahendada tänapäevastele jalgratturitele juhtrauale räpaseid tarvikuid. Integreerides esilaterna ja suunatulede haardekujundusse, saavutage eesmärk suurepäraselt. Kasutades akukabiinina ka õõnsa juhtraua ruumi, maksimeerige elektrienergia maht. Haarde, jalgratta tule, suunatule ja juhtraua akukabiini kombinatsiooni tõttu saab SAFIRA kõige kompaktsemaks ja asjakohasemaks võimsaks jalgratta valgustussüsteemiks.

Jalgrattavalgustus

Astra Stylish Bike Lamp

Jalgrattavalgustus Astra on üheharuline stiilne jalgrattalamp koos revolutsioonilise disainiga alumiiniumist integreeritud kerega. Astra ühendab suurepäraselt kõva aluse ja kerge kere puhta ja stiilse tulemuse. Ühepoolne alumiiniumvars ei ole mitte ainult vastupidav, vaid laseb Astra ka hõljuda juhtraua keskel, mis tagab kõige laiema tala. Astral on täiuslik piirjoon, tala ei põhjusta pimestamist teisel pool teed asuvatele inimestele. Astra annab rattale paar läikivat silma, mis kergendab teed.