Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja

Slabs House

Elumaja Plaadimaja oli mõeldud ehitusmaterjalide kõrvutamiseks, ühendades puidu, betooni ja terase. Kujundus on korraga hüper-moodne, kuid diskreetne. Hiiglaslikud aknad on vahetu fookuspunkt, kuid need on ilmastiku ja tänavavaate eest kaitstud betoonplaatidega. Aiamaad on kinnistul nii maapinnal kui ka esimesel korrusel, mis võimaldab elanikel kinnistuga suheldes tunda end loodusega seotuna, luues ainulaadse voo, kui liigutakse sissepääsu juurest elamisaladele.

Maja

VH Green

Maja Maja on nii tasapinnaliselt kui ka stereoskoopiliselt roheline, mis loob hea keskkonna nii elanikele kui ka linnale. Päikselises Aasia piirkonnas on Breeze Soleil selle rohelise kasutamisega väga tõhus mõtteviis. Lisaks päikesevarju funktsioonile suvel saab ka privaatsuse kaitse, tänavamüra vältimise ja automaatse niisutamisega jahutatava efekti.

Kirik

Mary Help of Christian Church

Kirik Arvestades katoliku kogukonna laienemist ja turistide suurenemist Samui saarel Suratthanis. Kristliku kiriku välisabi Maarja abi oli mõeldud palvetavate käte, nurgatiibade ja Püha Vaimu kiirte kombineeritud kujul. Siseruum, turvalisus nagu emaüsas. Pika ja kitsa kerge tühimiku ja suure tühja soojustusega betoontiiva abil ehitati läbi valguse tühimiku kulgev vari, mis aja jooksul muutub, kuid säilitab sisemuse mugavuse. Minimeerige loodusliku materjali sümboolne kaunistamine ja kasutamine palvetades alandlikult meelerahu.

Elumaja

Abstract House

Elumaja Elukohas on kasutatud tänapäevast esteetikat, säilitades samal ajal keskse sisehoovi, mis kutsub esile traditsioonilise Kuveidi tava majade ehitamisel. Siin lubatakse elukohal tunnistada nii minevikku kui ka olevikku ilma kokkupõrgeteta. Veefunktsioon peaukse astmetel pühib väljapoole, maast laeni klaas aitab ruumid avatumana hoida, võimaldades kasutajatel vaevata liikuda väljast ja seest, minevikust ja olevikust.

Restoran

Chuans Kitchen II

Restoran Chuani Köök II, mille söötmeks on võetud nii Sichuan Yingjingi mustad savinõud kui ka metroo ehituses kaevandatud pinnasematerjalid, on traditsioonilise rahvakunsti tänapäevasele eksperimendile rajatud eksperimentaalne restoran. Materjalide piirist läbi murdes ja uurides traditsioonilise rahvakunsti tänapäevaseid vorme, ekstraheeris Infinity Mind Yingjingi musta savinõu põletamise järel kasutuselt kõrvaldatud tihendid ja kasutas neid Chuani Köögi II peamiseks dekoratsioonielemendiks.

Kohvik

Hunters Roots

Kohvik Vastusena kaasaegse ja puhta esteetilisuse huvides loodi abstraktsel kujul kasutatud puidust puuviljakastidest inspireeritud interjöör. Korvid täidavad ruumid, luues ümbritseva, peaaegu koopataolise skulpturaalse vormi, kuid sellise, mis on toodetud lihtsatest ja sirgetest geomeetrilistest kujunditest. Tulemuseks on puhas ja kontrollitud ruumiline kogemus. Nutikas disain maksimeerib ka piiratud ruumi, muutes praktilise sisustuse dekoratiivseks. Tuled, kapid ja riiulid annavad oma panuse kujunduskontseptsiooni ja skulpturaalse visuaali juurde.