Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pudel

Herbal Drink

Pudel Nende kontseptsiooni aluseks on emotsionaalne element. Välja töötatud nime- ja kujunduskontseptsioon on suunatud kliendi tunnetele ja emotsioonidele, nende eesmärk on peatada inimene kohe vajaliku riiuli kõrval ja panna ta valima see paljude teiste kaubamärkide hulgast. Nende pakend väljendab plaani väljavõtete mõju, lillekujulisele valgele portselanpudelile trükitud värvikirevaid mustreid. See rõhutab visuaalselt loodusliku toote mainet.

Veinipurk

Essenzza

Veinipurk Veini kujundus, see on päritolumaa ja linn on palju tähelepanu pööranud. Otsige miniatuursetest ja traditsioonilistest maalidest. Väärtuslikud motiivid leidsid, et eesmärgi saavutamiseks tähendab see, et kuigi traditsiooniline luksusveinipudelite disain oli väga tõhus. Kujunduses kasutatud motiiv, arabesques.Need motiivid on joonistatud Iraani lakitud maalilt. Kujundus püüab luua originaalseid ja loomingulisi kujundusi ning püüab luua sisemise tähendusega disaini ja kandma olulist sõnumit.

Mahlapakend

Pure

Mahlapakend Puhta mahla kontseptsiooni alus on emotsionaalne element. Välja töötatud nime- ja kujunduskontseptsioon on suunatud kliendi tunnetele ja emotsioonidele, nende eesmärk on peatada inimene kohe vajaliku riiuli kõrval ja panna ta valima see paljude teiste kaubamärkide hulgast. Pakend väljendab puuviljaekstraktide mõju, klaaspudelile trükitud värvilised mustrid, mis meenutavad puuvilja kuju. See rõhutab visuaalselt looduslike toodete mainet.

Kunstiinstallatsioon

Pretty Little Things

Kunstiinstallatsioon Päris väikesed asjad uurivad meditsiiniliste uuringute maailma ja mikroskoobi all nähtavaid keerukaid pilte, tõlgendades neid elava fluro värvipaletiga plahvatuslikult kaasaegseteks abstraktseteks mustriteks. Üle 250 meetri pikk ja üle 40 individuaalse teosega on tegemist suuremahulise installatsiooniga, mis tutvustab avalikkusele uurimistöö ilu.

Installatsioon

The Reflection Room

Installatsioon Inspireerituna punasest värvist, mis sümboliseerib Hiina kultuuri varandust, on peegeldustuba ruumiline kogemus, mis on lõpmatusruumi loomiseks loodud täielikult punastest peeglitest. Toas, tüpograafia mängib rolli, mis ühendab publiku iga Hiina uusaasta peamise väärtusega ja ärgitab inimesi mõtlema, mis aasta on olnud, ja eelseisvat aastat.

Sündmuste Aktiveerimine

Home

Sündmuste Aktiveerimine Kodu hõlmab inimese isikliku kodu nostalgiat ja on kombinatsioon vanast ja uuest. 1960. aasta vanad maalid katavad tagaseina, väikesed isiklikud mälestusmärgid on kogu ekraanil laiali. Need asjad on omavahel läbi põimunud nööride massina, moodustades ühe loo, kus kuni vaataja seismiseni ilmub teade.