Disainiajakiri
Disainiajakiri
Filmiplakat

Mosaic Portrait

Filmiplakat Kunstifilm "Mosaic Portrait" ilmus kontseptsiooniplakatina. See räägib peamiselt tütarlapsest, keda rünnati seksuaalselt. Valgel on tavaliselt surma metafoor ja kasinuse sümbol. Plakatil peidetakse tüdruku vaikse ja leebe oleku taha "surm", et rõhutada vaikuse taga peituvat tugevamat emotsiooni. Samal ajal lõi disainer pildile kunstilised elemendid ja sugestiivsed sümbolid, põhjustades filmiteoste laiemat mõtlemist ja uurimist.

Projekti nimi : Mosaic Portrait, Disainerite nimi : Cinch Culture Media, Kliendi nimi : CINCH 浅葱.

Mosaic Portrait Filmiplakat

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.