Disainiajakiri
Disainiajakiri
Näituse- Ja Läbirääkimisruum

All Love in Town Sales Center

Näituse- Ja Läbirääkimisruum Äripind võib olla ka ettevõtlusele suunatud tegevusala, mis on täis kunsti ja esteetikat, nagu ka teater ja muuseum. Nii mõnedki disainerid pole kunagi mõelnud, et inimeste ja ümbruse intensiivne ühendamine muutub nii oluliseks, kui me kunagi oodata oskasime. Lõime siseruumi, mis lõi inimestega sellesse sisenemisel akordi sisse, kasutades kõige paremini odavaid materjale - lambipirne, Ping Pongi ja jõuluehituspallikesi. sel ajal kogu tööstuses omapärase disaini tõttu.

Sõrmus

Moon Curve

Sõrmus Loodusmaailm on pidevas liikumises, kuna see tasakaalustab korra ja kaose vahel. Samast pingest luuakse hea disain. Selle tugevuse, ilu ja dünaamilisuse omadused tulenevad kunstniku võimest olla loomingu ajal avatud nendele vastanditele. Valmis teos on kunstniku loendamatute valikute summa. Kõik mõtted ja ükski tunne ei anna tulemust, mis on jäik ja külm, samas kui tunne ja kontroll ei anna tööd, mis ei väljenda ennast. Nende kahe põimimine väljendab elutantsu ise.

Lamp

Capsule Lamp

Lamp Lamp oli algselt mõeldud lasteriiete kaubamärgile. Inspiratsioon pärineb kapselmänguasjadest, mida lapsed saavad müügiautomaatidest, mis asuvad tavaliselt kaupluste juures. Lambi poole vaadates võib näha hunnikut värvilisi kapselmänguasju, millel kõigil on kaasas soov ja rõõm, mis äratavad noorusliku hinge. Kapslite arvu saab reguleerida ja sisu vastavalt oma soovile välja vahetada. Igapäevastest tühiasidest kuni eriliste kaunistusteni muutub iga kapslitesse pandud objekt teie enda ainulaadseks narratiiviks, kristalliseerides seeläbi teie elu ja meeleseisundi konkreetsel ajal.

Kino

Wuhan Pixel Box Cinema

Kino “Piksel” on piltide põhielement, disainer uurib selle kujunduse teemaks liikumise ja piksli suhet. “Pikslit” kasutatakse kino erinevates piirkondades. Piletikassi suures saalis on tohutu kõver ümbrik, mis koosneb enam kui 6000 roostevabast terasest paneelist. Objekti vitriini seina kaunistavad tohutul hulgal seinast väljaulatuvad ruudukujulised ribad, mis esindavad kino glamuurset nime. Selles kinos saaksid kõik nautida digitaalse maailma suurepärast atmosfääri, mis on loodud kõigi “Piksli” elementide ühtekuuluvuse tõttu.

Kontor

White Paper

Kontor Lõuendilaadne interjöör materialiseerib ruumi disainerite loominguliseks panuseks ja loob võimalused arvukalt näitusi disainiprotsessist. Iga projekti edenedes kaetakse seinad ja tahvlid uurimistöö, kujunduse visandite ja esitlustega, mis registreerivad iga kujunduse arengu ja saavad kujundaja päevikuks. Valged põrandad ja messingist uks, mida kasutatakse ainulaadselt ja julgelt igapäevaseks kasutamiseks, koguvad töötajatelt ja klientidelt jalajälgi ja sõrmejälgi, tunnistades ettevõtte kasvu.

Kohvik

Aix Arome Cafe

Kohvik Kohvik on koht, kus külastajad tunnevad ookeanide kooseksisteerimist. Ruumi keskele paigutatud tohutu munakujuline struktuur toimib samaaegselt kassa ja kohvi pakkumisega. Kabiini ikooniline välimus on inspireeritud tumedast ja tuhmist välimusega kohvioast. Kaks suurt ava, mis asuvad „suure uba” mõlemal küljel, on heaks ventilatsiooni ja loodusliku valguse allikaks. Kohvik varustas pikka lauda nagu hunnik kaheksajalga ja mullid kokku. Näiliselt juhuslikult rippuvad lühtrid meenutavad kalade vaadet veepinnale, läikivad lainelised neelavad laiast valgest taevast hubast päikesevalgust.