Disainiajakiri
Disainiajakiri
Büroo Väikemaht

Conceptual Minimalism

Büroo Väikemaht Sisekujundus on triibuline esteetilisele, kuid samas mitte funktsionaalsele minimalismile. Avatud planeeringuruumi rõhutavad puhtad jooned, suured klaasitud avad, mis võimaldavad palju loomulikku päevavalgust, võimaldades joonest ja tasapinnast saada põhilised konstruktsiooni- ja esteetilised elemendid. Täisnurkade puudumine tingis vajaduse omada ruumi dünaamilisemat vaadet, samas kui hele värvipaleti valik kombineerituna materjali ja tekstuuri mitmekesisusega võimaldab ruumi ja funktsiooni ühtsust. Lõpetamata betoonviimistlus tõuseb seinte külge, et lisada kontrast valge-pehme ja kareda-halli vahel.

Aed

Tiger Glen Garden

Aed Tiger Gleni aed on Johnsoni kunstimuuseumi uude tiiba ehitatud mõtisklemisaed. See on inspireeritud hiina tähendamissõnast, mida nimetatakse Tiigrigleeni kolmeks naeruks, milles kolm meest ületavad oma sektilised erinevused, et leida sõpruse ühtsus. Aed kujundati jaapani keeles karesansui nimega karm stiilis, kus kivide paigutusega luuakse looduspilt.

Loominguline Ümberehitus

Redefinition

Loominguline Ümberehitus Projekti lühikokkuvõte oli mägikonteksti hoidmine, ilma et see tekitaks mälestusmärke mälestusest mälestustes valitsevate elamutüüpide üle. See hõlmas tüüpilise mägimaja põhjalikku renoveerimist. Kõik valmistatakse kohapeal, kasutades põhimaterjalidena metalli, männi ja mineraalaineid, inimtööjõudu ja asjatundlikkust. Peamine idee oli lasta objektidel omandada kasutus ja sentimentaalne väärtus pärast seda, kui omanikud leiavad, et need on kasulikud ja tuttavad, ning kavandada ka materjalide muundavat jõudu silmas pidades.

Restoran

100 Bites Dessert

Restoran Kui hammustamine kujunduse teemana, on graafilised portreed, hammaste mudelid, kuulsuste pea visuaalsed omadused kõik võtmeomadused, mis stimuleerivad iga kliendi maitsenüansse. Alates väljamõeldud pruunist ja valgest graafilisest laest kuni valge üligraafilise seina, korrektselt paigutatud tootekraani seinani koos 100 hammustava ikooniga, mis esindavad erinevaid aastakümneid, ajab segamini rikkaliku kujundatud musta huumori maitse.

Ettevõtte Kujundus

Vivifying Minimalism

Ettevõtte Kujundus Selle ülesandeks oli luua kaasaegne ruum, mis kohandaks arenenud tehnoloogial põhinevaid teraapiaid, pakkudes samal ajal klassikalisi spaaprotseduure. Saadud ettepanek oli luua dünaamiline ruum, mis kiirgaks teaduslike laborite kokkuhoidu, lisades samas sooja klassikalise interjööri tuttavaid konnotatsioone. Maapealse lobby inspiratsioon tuli zen-filosoofiast ja kosmose dünaamilisest olemusest. Valge lavaplaaster vihjab kliinilisele valgele ja teaduslikule põhjusele, šokolaadipruun klassikalisest paletist, vihjates inimlike soovide maitsekatele varjunditele.

Meditsiinikeskus

Neo Derm The Center

Meditsiinikeskus See on kavandatud joonte teema kajastamiseks ja lubjavärvide esiletõstmine on just piisav, et näidata selle konkreetse nahahoolduskeskuse visadust ja energilisust. Valgete kriipsjoonte talad jooksevad läbi valge lagi ja ulatuvad dünaamikaga ümbritsevasse ruumi. Vastuvõtuga külgnev lõõgastusvöönd on seatud lubjale lubjavärvi tooni mööblist vaibale, mis rõhutab Victoria sadama ülevaates noort ja noorenenud brändi olemust.