Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tark Köögiveski

FinaMill

Tark Köögiveski FinaMill on võimas köögiveski, millel on vahetatavad ja uuesti täidetavad vürtsikaunad. FinaMill on lihtne viis toiduvalmistamise tõstmiseks värskelt jahvatatud vürtside julge maitsega. Lihtsalt täitke taaskasutatavad kaunad kuivatatud vürtside või ürtidega, kinnitage kaun oma kohale ja jahvatage nupuvajutusega täpselt vajalik kogus vürtse. Vahetage vürtsikaunad vaid mõne klõpsuga välja ja jätkake küpsetamist. See on kõigi teie vürtside üks veski.

Projekti nimi : FinaMill, Disainerite nimi : Alex Liu, Kliendi nimi : Elemex Limited.

FinaMill Tark Köögiveski

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.