Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tark Köögiveski

FinaMill

Tark Köögiveski FinaMill on võimas köögiveski, millel on vahetatavad ja uuesti täidetavad vürtsikaunad. FinaMill on lihtne viis toiduvalmistamise tõstmiseks värskelt jahvatatud vürtside julge maitsega. Lihtsalt täitke taaskasutatavad kaunad kuivatatud vürtside või ürtidega, kinnitage kaun oma kohale ja jahvatage nupuvajutusega täpselt vajalik kogus vürtse. Vahetage vürtsikaunad vaid mõne klõpsuga välja ja jätkake küpsetamist. See on kõigi teie vürtside üks veski.

Projekti nimi : FinaMill, Disainerite nimi : Alex Liu, Kliendi nimi : Elemex Limited.

FinaMill Tark Köögiveski

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.