Disainiajakiri
Disainiajakiri
Avalik Linnamööbel On Tänavamööbli

Eye of Ra'

Avalik Linnamööbel On Tänavamööbli Selle kujunduse eesmärk on ühendada iidne Egiptuse ajalugu disaini futuristliku voolava metoodikaga. See on Egiptuse kõige ikoonilisema religioosse tööriista sõnasõnaline tõlge tänavamööbli vedelaks vormiks, mis võtab arvesse voolava stiili omadusi, kus ei soovitata kindlaid kujundeid ega kujundust. Silm esindab nii meessoost kui ka naissoost kaaslasi jumala Ra kuulutamisel. Seetõttu on tänavamööbel esitatud vastupidavas kujunduses, mis sümboliseerib mehelikkust ja tugevust, samas kui selle kõverjooneline välimus kujutab naiselikkust ja graatsilisust.

Projekti nimi : Eye of Ra', Disainerite nimi : Dalia Sadany, Kliendi nimi : Dezines , Dalia Sadany Creations.

Eye of Ra' Avalik Linnamööbel On Tänavamööbli

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.