Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kokteilibaar

Gamsei

Kokteilibaar Kui Gamsei 2013. aastal avas, tutvustati hüper-lokalismi tegevusvaldkonnale, mis seni oli piirdunud peamiselt toidumaailmaga. Gamsei's on kokteilide koostisosad kas metsikult söödetud või kasvatatud kohalike arteesia põllumeeste poolt. Baari sisustus on selle filosoofia selge jätk. Nii nagu kokteilid, hankis ka Buero Wagner kõik materjalid kohalikelt ja töötas tihedas koostöös kohalike tootjatega eritellimusel valmistatud lahenduste tootmiseks. Gamsei on täielikult integreeritud kontseptsioon, mis muudab kokteili joomise sündmuse uudseks elamuseks.

Mereandide Pakendid

PURE

Mereandide Pakendid Selle uue tootevaliku kontseptsioon on "vaba". Lihtsamalt öeldes lõime ebaharilikult pingevaba kujunduse. Tavaliselt on konserveeritud mereandide jaoks tumedad ja räpased pakendid, meie disain on optilisest ballastist vaba. Teisest küljest on see valik ka allergikutele ja toidutundlikele inimestele. Nii et see tundub peaaegu tahtlikult mingisugune meditsiiniline. Müük algas 2013. aasta jaanuaris ja on äärmiselt edukas. Jaekaubanduse tagasiside on järgmine: oleme väga kaua oodanud hea väljanägemise ja läbimõeldud kontseptsiooni. Klient armastab seda.

Ettevõtte Arhitektuuri Kontseptsioon

ajando Next Level C R M

Ettevõtte Arhitektuuri Kontseptsioon ajando Loft Concept: teave on meie universumi ehitusmaterjal. Saksamaal Mannheimi sadamapiirkonnas on loodud väga ebatavaline pööning. Kogu ajando meeskond elab ja töötab seal alates jaanuarist 2013. Arhitekti Peter Stasek ja Karlsruhes asuv arhitektuuribüroo loftwerk tagavad pööningu ettevõtte arhitektuurikontseptsiooni. See oli inspireeritud Wheeleri kvantfüüsikast, Josef M. Hoffmanni arhitektuurist ja muidugi ajando infoteadmistest: "Information Paneb maailma ringi käima". Tekst: Ilona Koglin tasuta ajakirjanik

Linna Elektritrikk

Lecomotion

Linna Elektritrikk Nii keskkonnasõbralik kui ka uuenduslik LECOMOTION E-trike on elektriline abistav kolmerattaline jalgratas, mille inspiratsiooniks olid pesastatud ostukorvid. LECOMOTION E-trikesed on loodud töötama linna jalgrataste jagamise süsteemi osana. Mõeldud ka üksteise sees pesitsemiseks kompaktse hoiustamise jaoks ning hõlbustamaks paljude kogumist ja teisaldamist ühe korraga pöörduva tagaukse ja eemaldatava vändakomplekti kaudu. Pakutakse pedaalimisabi. Saate seda kasutada tavalise jalgrattana, koos toetava akuga või ilma. Samuti võimaldas last vedada 2 last või ühte täiskasvanut.

Kirjatarbed

commod – Feines in Holz

Kirjatarbed „Commod“ on spetsialiseerunud sisetöödele. Tõsi motole “peened puittooted” realiseerib ettevõte eriti eksklusiivseid elamuprojekte. Kontoritarbed pidid seda nõuet täitma. Eriti segatud värvi abil on realiseeritud vähendatud, kuid mänguline paigutus. Kontoritarbed kajastavad nii ettevõtte stiili kui ka ideoloogiat kasutada ainult kõige hinnalisemat materjali: paber on valmistatud 100 protsenti puuvillast, ümbrikud ehtsast puidust spoonist. Visiitkaardid "kehastavad" ettevõtete tunnuslause, luues kolmemõõtmelise ruumi, mis sisaldab tüüpilisi puittooteid.