Disainiajakiri
Disainiajakiri
Skulptuuride Installatsioon

Superegg

Skulptuuride Installatsioon Superegg tähistab ühekordseks kasutamiseks mõeldud kohvikapslite kiiret korrutamist, mis sümboliseerib inimese mugavust ja selle mõju keskkonnale. Maapinnal levitatud tekstureeritud geomeetriline supereguna kuju, nagu on kinnitanud matemaatik Gabriel Lame, on punktiiristatud juhuslikult visatud kohvikapslitega, mis on paigutatud täiuslikesse joontesse. Vistseraalne kogemus köidab vaatajat kõigi nurkade ja vahemaade tagant. Sotsiaalmeedias ja kohalikus kogukonnas üleskutse kaudu koguti üle 3000 kapsli. Superegg võimaldab vaatajal jäätmeid käsitleda ja soodustab uute ringlussevõtuharjumuste kasutamist.

Projekti nimi : Superegg, Disainerite nimi : Jaco Roeloffs, Kliendi nimi : Jaco Roeloffs.

Superegg Skulptuuride Installatsioon

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.