Disainiajakiri
Disainiajakiri
Eramu

Bbq Area

Eramu Bbq-ala projekt on ruum, mis võimaldab väljas süüa teha ja pere taasühineda. Tšiilis asub bbq-ala tavaliselt majast kaugel, kuid selle projekti puhul on see maja osa, mis ühendab selle aiaga, kasutades suuri helendavaid voltimisaknaid, mis võimaldavad aiaruumi võlu majja voolata. Neli ruumi, loodus, bassein, söögituba ja söögitegemine on ühendatud ainulaadse kujundusega.

Projekti nimi : Bbq Area, Disainerite nimi : Karla Aliaga Mac Dermitt, Kliendi nimi : karla Aliaga Mac Dermitt.

Bbq Area Eramu

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.