Disainiajakiri
Disainiajakiri
Eramu

Bbq Area

Eramu Bbq-ala projekt on ruum, mis võimaldab väljas süüa teha ja pere taasühineda. Tšiilis asub bbq-ala tavaliselt majast kaugel, kuid selle projekti puhul on see maja osa, mis ühendab selle aiaga, kasutades suuri helendavaid voltimisaknaid, mis võimaldavad aiaruumi võlu majja voolata. Neli ruumi, loodus, bassein, söögituba ja söögitegemine on ühendatud ainulaadse kujundusega.

Projekti nimi : Bbq Area, Disainerite nimi : Karla Aliaga Mac Dermitt, Kliendi nimi : karla Aliaga Mac Dermitt.

Bbq Area Eramu

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.