Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vedelik

GuJingGong

Vedelik Inimeste esitatud kultuurilood on esitatud pakendil ja draakoni joomise mustrid on hoolikalt joonistatud. Draakonit austatakse Hiinas ja see sümboliseerib heatahtlikkust. Joonisel tuleb Draakon välja jooma. Kuna see meelitab veini, hõljub see veinipudeli ümber, lisades traditsioonilisi elemente nagu Xiangyun, palee, mägi ja jõgi, mis kinnitab legendi Gujingi austusaja veini kohta. Pärast kasti avamist tuleb kiht kaardipaberit illustratsioonidega, et karbil oleks pärast avamist üldine ekraaniefekt.

Projekti nimi : GuJingGong, Disainerite nimi : Cheng Tian Sheng, Kliendi nimi : YUTO.

GuJingGong Vedelik

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.