Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohvikomplekt

Riposo

Kohvikomplekt Selle teenuse kujundus on inspireeritud kahest 20. sajandi alguse koolist - saksa Bauhausist ja vene avangardist. Range sirge geomeetria ja läbimõeldud funktsionaalsus vastavad täielikult nende aegade manifestide vaimule: "mis on mugav, on ilus". Samal ajal järgib tänapäevaseid suundumusi disainer selles projektis kahte kontrastset materjali. Klassikalist valget piimaportselani täiendavad korgist tehtud säravad kaaned. Kujunduse funktsionaalsust toetavad lihtsad, käepidemed ja vormi üldine kasutatavus.

Projekti nimi : Riposo, Disainerite nimi : Mikhail Chistiakov, Kliendi nimi : Altavolo.

Riposo Kohvikomplekt

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.