Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jaapani Restoran

Moritomi

Jaapani Restoran Jaapani kööki pakkuva restorani Moritomi kolimine maailmapärandi kõrval asuvasse Himeji lossi uurib olulisuse, kuju ja traditsioonilise arhitektuuritõlgenduse seoseid. Uues ruumis üritatakse reprodutseerida lossikivide kindlusmustrit erinevatest materjalidest, sealhulgas töötlemata ja poleeritud kivid, musta oksiidiga kaetud teras ja tatamivaibad. Väikestest vaiguga kaetud kruusadest valmistatud põrand kujutab lossi vallikraavi. Kaks värvi, valge ja must, voolab väljast nagu vesi ja ületades puidust võrega kaunistatud sissepääsuukse, saali.

Projekti nimi : Moritomi, Disainerite nimi : Tetsuya Matsumoto, Kliendi nimi : Moritomi.

Moritomi Jaapani Restoran

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.