Disainiajakiri
Disainiajakiri
Cifi Sõõrik Lasteaed

CIFI Donut

Cifi Sõõrik Lasteaed CIFI sõõrik lasteaed on ühendatud elamukogukonnaga. Praktilisust ja ilu lõimiva koolieelse lastehariduse tegevuskoha loomiseks üritatakse ühendada müügipind haridusruumiga. Kolmemõõtmelisi ruume ühendava rõngaskonstruktsiooni kaudu on hoone ja maastik harmooniliselt integreeritud, moodustades tegevuskoha, mis on täis lõbusat ja hariduslikku tähtsust.

Projekti nimi : CIFI Donut, Disainerite nimi : Sun Hu, Kliendi nimi : Guangzhou S.P.I Design Co., LTD.

CIFI Donut Cifi Sõõrik Lasteaed

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.