Disainiajakiri
Disainiajakiri
Brändi Reklaam

Project Yellow

Brändi Reklaam Projekt Kollane on terviklik kunstiprojekt, mis konstrueerib visuaalse kontseptsiooni Kõik on kollane. Võtmevisiooni kohaselt tehakse erinevates linnades suuri väliväljapanekuid ning samal ajal valmib terve rida kultuuri- ja loomingulisi tuletisi. Visuaalse IP-na on Project Yellowil köitev visuaalne pilt ja energiline värviskeem, et moodustada ühtne võtmevisioon, mis muudab inimesed unustamatuks. See on ainulaadne disainiprojekt, mis sobib suuremahuliseks veebis ja mujal reklaamimiseks ning visuaalsete tuletiste saamiseks.

Projekti nimi : Project Yellow, Disainerite nimi : Yu Chen, Kliendi nimi : Hubei University of Technology.

Project Yellow Brändi Reklaam

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.