Disainiajakiri
Disainiajakiri
Büroohoone

The PolyCuboid

Büroohoone PolyCuboid on uus peakontor TIA-le, mis pakub kindlustusteenuseid. Esimese korruse kujundasid saidi piirid ja 700mm läbimõõduga veetoru, mis ületab platsi maa-alust, piirates vundamendi ruumi. Metalliline struktuur lahustub kompositsiooni mitmekesistes plokkides. Sambad ja talad kaovad kosmose süntaksist, projitseerides objekti mulje, välistades samal ajal ka hoone mulje. Mahuline kujundus on inspireeritud TIA logost, mis muudab hoone ise ettevõtet tähistavaks ikooniks.

Projekti nimi : The PolyCuboid, Disainerite nimi : Tetsuya Matsumoto, Kliendi nimi : TIA Co., Ltd.,.

The PolyCuboid Büroohoone

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.