Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lamp

Little Kong

Lamp Little Kong on ümbritsevate lampide sari, mis sisaldab idamaist filosoofiat. Idamaade esteetika pöörab suurt tähelepanu virtuaalse ja tegeliku, täieliku ja tühja vahelisele seosele. Valgusdioodide peitmine metallist postile mitte ainult ei taga lambivarju tühjust ja puhtust, vaid eristab Kongit teistest lampidest. Disainerid leidsid teostatava käsitöö pärast enam kui 30-kordset katset, et valgus ja mitmesugused tekstuurid suurepäraselt esitada, mis võimaldab hämmastavaid valgustuskogemusi. Alus toetab traadita laadimist ja sellel on USB-port. Seda saab sisse või välja lülitada lihtsalt kätega vehkides.

Projekti nimi : Little Kong, Disainerite nimi : Guogang Peng, Kliendi nimi : RUI Design & Above Lights .

Little Kong Lamp

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.