Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kaubanduslik Sisustus

Nest

Kaubanduslik Sisustus Põrandat jagavad kaks ainulaadset spetsialisti - propageerijat ja arhitekti, kes nõuavad mitmekesiseid hierarhilisi korraldusi. Elementide valimine ja detailsus oli püüd hoida üldine välimus maandatud, maapealne ning taaselustada kohalikku kunstilist ja ehitusmaterjali. Keskkonnasõbralike materjalide segunemine ja kasutamine, avade suurus - kõik on ajendatud meenutama kohalikku kliimat, et luua meeldiv keskkond, mis ärritaks kaotatud tavad koos jätkusuutliku praktika struktureerimisega.

Projekti nimi : Nest, Disainerite nimi : Neogenesis+Studi0261, Kliendi nimi : Neogenesis+Studi0261.

Nest Kaubanduslik Sisustus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.