Disainiajakiri
Disainiajakiri
Avapealkiri

Pop Up Magazine

Avapealkiri Projekt oli rännak põgenemisteemade (teema 2019) uurimiseks abstraktselt ja sujuvalt, näidates sellest tulenevaid muutusi, uusi asju ja tagajärgi. Kõik visuaalid on puhtad ja neid on mugav vaadata, vastandudes põgenemistegevuse ebamugavale reaalsusele. Kujundus on pidevas muutumises ja animatsioonis olevad morfiseerivad kujundid tähistavad uuesti kohandamise toimingut, mille on põhjustanud mingisugune olukord. Põgenemisel on erinevad tähendused, tõlgendused ja vaatepunkt varieerub mängulisest tõsiseks.

Projekti nimi : Pop Up Magazine, Disainerite nimi : Rafael de Araujo, Kliendi nimi : Pop Up Magazine.

Pop Up Magazine Avapealkiri

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.