Disainiajakiri
Disainiajakiri
Koduarhitektuuri Disain

Bienville

Koduarhitektuuri Disain Selle tööpere logistika nõudis, et nad oleksid pikka aega siseruumides kodus, mis lisaks tööle ja koolile häiriks nende heaolu. Nagu paljud perekonnad, hakkasid nad kaaluma, kas on vaja kolida äärelinna, vahetada linna mugavuste lähedus suurema tagaaia vastu, et õuepääsu suurendada. Selle asemel, et kaugele kolida, otsustasid nad ehitada uue maja, kus mõeldaks väikeses linnakrundis siseruumides koduse elu piirangud. Projekti korralduspõhimõte oli luua kogukonnaaladest võimalikult palju juurdepääsu välisõhku.

Projekti nimi : Bienville, Disainerite nimi : Nathan Fell, Kliendi nimi : Nathan Fell Architecture.

Bienville Koduarhitektuuri Disain

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.