Disainiajakiri
Disainiajakiri
Avalik Valdkond

Quadrant Arcade

Avalik Valdkond II astme arkaad on muudetud kutsuvaks tänava kohalolekuks, korraldades õige tule õigesse kohta. Üldiselt kasutatakse ümbritsevat valgust terviklikult ja selle efektid lavastatakse hierarhiliselt, et saavutada valguse mustrites variatsioone, mis tekitavad huvi ja soodustavad ruumi suuremat kasutamist. Dünaamilise tunnuspildi kujunduse ja paigutuse strateegiline ühendamine õnnestus koos kunstnikuga nii, et visuaalefektid tunduvad olevat peenemad kui üleolevad. Päevavalguse tuhmumisega rõhutab elegantset struktuuri elektrivalgustuse rütm.

Projekti nimi : Quadrant Arcade, Disainerite nimi : Cehao Yu, Kliendi nimi : AECOM.

Quadrant Arcade Avalik Valdkond

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.