Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lipulaev

Zhuyeqing Green Tea

Lipulaev Tee joomine eeldab nii soodsat keskkonda kui ka head tuju. Kujundaja esitleb vabakäe tindimaalimise teel pilvede ja mägede motiivi ning puistab suletud piiratud ruumi paar kaunist Hiina maastikumaali. Kohandatud funktsioonikandjate kaudu on disainer loonud tarbijatele sensoorse kogemuse, mis toob tohutult sensuaalse efekti.

Projekti nimi : Zhuyeqing Green Tea, Disainerite nimi : Li Xiang, Kliendi nimi : X+Living.

Zhuyeqing Green Tea Lipulaev

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.