Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügikeskus

Shuimolanting

Müügikeskus Selle juhtumi hiina stiil võtab turul turule tumeda kohvipunase jahvatatud kivi ja põrandaakna loomuliku valgustuse tooriku, moodustades kontrasti valguse ja varju, virtuaalse ja reaalse vahel. Virtuaalsed ja alumiiniumist puitvõred, vase maaliga lootoselehe tükid veega maalilises kohas ja hiina tähemärgistruktuuri paigalduskunst puhkealal on "tindi orhidee kohtu" punkt; juhtum. Eelkõige uute rõugete materjalide kasutamine, tavalises esiletõstmises on erakordne, kuid vähendab ka leidlikult pinna kulusid.

Projekti nimi : Shuimolanting, Disainerite nimi : Zhoumin Wei, Kliendi nimi : Hefei Wanling Architectural Decoration Design Engineering Co.,LTD..

Shuimolanting Müügikeskus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.