Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

Thankusir Neverland

Restoran Kogu projekti pindala on üsna suur, elektri ja vee muundamise ning tsentraalse kliimaseadme kulud, samuti muu köögi riistvara ja sisseseade kulud on suured, seega on siseruumide kaunistamiseks olemasolev eelarve üsna piiratud, seetõttu võtavad disainerid arvesse “ hoone enda looduse ilu ", mis pakub suurt üllatust. Katust on muudetud, paigaldades selle peale erineva suurusega taevatuled. Päeval paistab päike läbi taevavalgust, loob looduse ja ühtlustatud valgusefekti.

Projekti nimi : Thankusir Neverland, Disainerite nimi : Bo Zhou, Kliendi nimi : Jingle Design.

Thankusir Neverland Restoran

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.