Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hotell

LiHao

Hotell Naaske loodusesse, linna kultuurijaama. Looge rafineeritud elustiil. Ainult eranditult vaikne ja vaikne olemine. Hotell asub Baodingi kõrgtehnoloogia arendustsooni hoogsas piirkonnas. Disainer määratleb linna kuurorthotelli terviklikult, mõeldes ümbritseva keskkonna, arhitektuuri, maastiku ja interjööri ümber, et luua keerukas, looduslik ja mugav hotelliruum. Las ärireisijad tunnevad end vaikselt varakult, varastades poolepäevast vaba aega.

Projekti nimi : LiHao, Disainerite nimi : Liang Fang, Kliendi nimi : China Han Design.

LiHao Hotell

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.