Disainiajakiri
Disainiajakiri
Muusikasoovitusteenus

Musiac

Muusikasoovitusteenus Musiac on muusikaline soovitusmootor, kasutage ennetavat osalemist, et leida oma kasutajatele täpsed võimalused. Selle eesmärk on pakkuda välja alternatiivseid liideseid, et vaidlustada algoritmi autokraatia. Teabe filtreerimine on muutunud vältimatuks otsimisviisiks. Kuid see loob kajakambriefektid ja piirab kasutajaid nende mugavustsoonis, järgides rangelt nende eelistusi. Kasutajad muutuvad passiivseteks ja lõpetavad masina pakutavate võimaluste kahtluse alla seadmise. Kulutades aega võimaluste ülevaatamiseks, võib tõusta tohutuid biokulusid, kuid just pingutused loovad sisuka kogemuse.

Projekti nimi : Musiac, Disainerite nimi : Chia-Min Lin, Kliendi nimi : LinStudio.

Musiac Muusikasoovitusteenus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.