Disainiajakiri
Disainiajakiri
Maja

Zen Mood

Maja Zen Mood on kontseptuaalne projekt, mille keskmes on 3 võtmetegurit: minimalism, kohanemisvõime ja esteetika. Üksikud segmendid on ühendatud, luues mitmesuguseid kujundeid ja kasutusviise: kodusid, kontoreid või müügisalonge saab luua kahes vormingus. Iga mooduli konstrueerimine on 3,20 x 6,00 m, mis on paigutatud 19 m 2 sisse 01 või 02 korruse vahel. Transport toimub peamiselt veoautodega, samuti saab selle kohale toimetada ja paigaldada vaid ühe päevaga. See on ainulaadne, kaasaegne disain, mis loob lihtsad, elavad ja loomingulised ruumid, mis on tehtud võimalikuks puhta ja industrialiseeritud konstruktiivse meetodi abil.

Projekti nimi : Zen Mood, Disainerite nimi : Francisco Eduardo Sá and Felipe Savassi, Kliendi nimi : Felipe Savassi Modular Studio.

Zen Mood Maja

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.