Disainiajakiri
Disainiajakiri
Korter

Home in Picture

Korter Projekt on kahe lapsega neljaliikmelisele perele loodud elamispind. Kodukujunduse loodud unistustemaa atmosfäär ei tule mitte ainult lastele loodud muinasjutumaailmast, vaid ka futuristlikust mõistusest ja vaimsest šokist, mille toob väljakutse traditsioonilisele kodusisustusele. Kuna jäigad meetodid ja mustrid polnud seotud, lagunes disainer traditsiooniliseks loogikaks ja esitas elustiili uue tõlgenduse.

Projekti nimi : Home in Picture, Disainerite nimi : Li Xiang, Kliendi nimi : X+Living.

Home in Picture Korter

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.