Disainiajakiri
Disainiajakiri
Brändi Disain

EXP Brasil

Brändi Disain EXP Brasili kaubamärgi kujundus on pärit ettevõtte ühtsuse ja partnerluse põhimõtetest. Tehnoloogia ja disaini segu ettevalmistamine nende projektides nagu kontorielu puhul. Tüpograafiaelement esindab selle ettevõtte liit ja tugevust. X-tähe kujundus on kindel ja integreeritud, kuid väga kerge ja tehnoloogiline. Bränd esindab stuudioelu koos tähtedega tähtedega, nii positiivsel kui ka negatiivsel ruumist, mis ühendab inimesi ja disaini, nii individuaalset kui ka kollektiivset, lihtsat, tehnoloogilist, kerget ja vastupidavat, professionaalset ja isiklikku.

Projekti nimi : EXP Brasil, Disainerite nimi : Mateus Matos Montenegro, Kliendi nimi : EXP Brasil.

EXP Brasil Brändi Disain

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.