Disainiajakiri
Disainiajakiri
Eraaed

Ryad

Eraaed Väljakutse seisnes vana maamaja moderniseerimises ja selle muutmises rahu ja vaikuse maailmaks, töötades põhjalikult nii arhitektuuri kui ka maastiku alal. Fassaadi uuendati, sillutiste peal tehti tsiviilehitustöid ning ehitati bassein bassein ja tugiseinad, luues kaareteede, seinte ja piirdeaedade jaoks uued sepisepad. Aianduse, niisutamise ja veehoidla, aga ka välkude, mööbli ja aksessuaaridega peeti samuti põhjalikku koostööd.

Projekti nimi : Ryad, Disainerite nimi : Fernando Pozuelo, Kliendi nimi : Fernando Pozuelo Landscaping Collection.

Ryad Eraaed

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.