Disainiajakiri
Disainiajakiri
Maja

Basalt

Maja Ehitatud nii mugavuse kui ka elegantsuse saavutamiseks. See disain on tõeliselt pilkupüüdev ja tähelepanuväärne nii seest kui väljast. Funktsioonide hulka kuuluvad tammepuit, aknad, mis on sisse toodud rohkelt päikesevalgust, ja see on silmi rahustav. See on lummav oma ilu ja tehnika poolest. Kui olete siin majas, ei saa te märgata rahulikkust ja oaasitunnet, mis teid üle võtab. Puude ja ümbritsevate päikesekiirte tuuleke muudab selle maja ainulaadseks elukohaks eemal tihedast linnaelust. Basaltmaja on ehitatud nii, et see meeldiks ja mahutaks erinevaid inimesi.

Projekti nimi : Basalt, Disainerite nimi : Aamer Qaisiyah, Kliendi nimi : Aamer A. Qaisiyah.

Basalt Maja

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva disainiintervjuu

Intervjuud maailmakuulsate disaineritega.

Lugege uusimaid intervjuusid ja vestlusi disaini, loovuse ja innovatsiooni teemal ajakirjaniku ning maailmakuulsate disainerite, kunstnike ja arhitektide vahel. Vaadake kuulsate disainerite, kunstnike, arhitektide ja uuendajate uusimaid disainiprojekte ja auhinnatud kavandid. Avastage uusi teadmisi loovuse, innovatsiooni, kunsti, disaini ja arhitektuuri kohta. Tutvuge suurepäraste disainerite disainiprotsessidega.