Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sotsiaalne Ja Vaba Aeg

Baoan - Guancheng Family Fit Bar

Sotsiaalne Ja Vaba Aeg Horisontaalsed ja vertikaalsed jooned ristuvad üksteisega, moodustades võre. Iga ruudustik on kommunikatsiooniplatvorm, mis on ka viskibaari kujunduskontseptsiooni allikas. Energiasäästu ja keskkonnakaitse osas kasutas disainer LED-energiasäästlikke lampe kogu baaris. Baari õhukvaliteedi säilitamiseks võtab disain vastu aknad põhjast lõunasse, mis tagab loomuliku õhu läbimise.

Projekti nimi : Baoan - Guancheng Family Fit Bar, Disainerite nimi : Shigui Liu, Kliendi nimi : LSG Design Office.

Baoan - Guancheng Family Fit Bar Sotsiaalne Ja Vaba Aeg

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.