Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ui Disain

Moulin Rouge

Ui Disain See projekt on mõeldud inimestele, kes soovivad oma mobiiltelefoni kaunistada Moulin Rouge teemaga, ehkki nad pole kunagi Pariisis Moulin Rouge külastanud. Peamine eesmärk on pakkuda täiustatud digitaalset kogemust ja kõik kujunduslikud tegurid on Moulin Rouge'i meeleolu visualiseerimine. Tarbijad saavad kohandada oma lemmikute kujunduse ja ikoone ekraanil kuvatava lihtsa koputuse abil.

Projekti nimi : Moulin Rouge, Disainerite nimi : Yuri Lee, Kliendi nimi : Yuri Lee.

Moulin Rouge Ui Disain

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.