Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laterna Paigaldamine

Linear Flora

Laterna Paigaldamine Lineaarset taimestikku inspireerib number “kolm”, mis pärineb Pingtungi maakonna lillest bougainvillea. Lisaks kolmele Bougainvillea kroonlehele, mis on kujutatud kunstiteose altpoolt, võis variatsioone ja kolmekordsed kolmesed märgata erinevates aspektides. Pingtungi maakonna kultuuriosakond kutsus Taiwani laternafestivali 30. aastapäeva tähistamiseks valguskujunduskunstnik Ray Teng Pai üles looma tavatu laterna, ainulaadse vormi ja tehnoloogia kombinatsiooni, saates sõnumi festivali pärandi muutmisest ja ühendades selle tulevikuga.

Projekti nimi : Linear Flora, Disainerite nimi : Ray Teng Pai, Kliendi nimi : Pingtung County Government.

Linear Flora Laterna Paigaldamine

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.