Disainiajakiri
Disainiajakiri
Eramu

The Cube

Eramu Kujundaja jaoks olid peamised väljakutsed kvaliteetse elamiskogemuse loomiseks ja Kuveidi elamu kuvandi uuesti määratlemiseks, säilitades samal ajal araabia kultuuri dikteeritud kliima- ja privaatsusvajadused. Kuubiku maja on neljakorruseline betoonist / teraskonstruktsioonist hoone, mis põhineb liitmisel ja lahutamisel kuubikus, luues dünaamilise kogemuse sise- ja välisruumide vahel, et nautida looduslikku valgust ja maastikuvaadet aastaringselt.

Projekti nimi : The Cube, Disainerite nimi : Ahmed Sherif Habib, Kliendi nimi : Lines.

The Cube Eramu

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.